Skip to main content

Unity Training Workshops

The only Unity authorized in-person training

HDRP Yüksek Kaliteli Aydınlatma 

Unity Spotlight Team ile oluşturulan bu orta düzey uygulamalı eğitim, Unity 2019.3’te HDRP Önizleme ile aydınlatma keşfetmenizi ve Gerçek zamanlı pişmiş aydınlatma ile inandırıcı yüksek kaliteli aydınlatma oluşturmak için HDRP’yi kurmaya yönelik Unity’nin en iyi uygulamalarının derinlemesine bir incelemesini sağlıyor. Konular arasında aydınlatma yapılandırması, farklı senaryolar için aydınlatma, ışık türleri ve özellikleri ve malzeme özelliklerinin bir sahne’deki aydınlatmayı nasıl etkilediği yer alıyor. Bu uygulamalı eğitim sizi gerçek zamanlı projeler veya fotogerçekçi ışık kalitesi gerektiren herhangi bir proje için HDRP ile çalışmaya hazır hale getirecektir.  

Bu eğitimde katılımcılar:

  • HDRP’nin önerilen temel ayarlarını yapılandıracaklar
  • Yansıyan Işık ayarlaması yapacaklar
  • Yansıma Probları Ekleyecekler
  • Farklı aydınlatma senaryoları için rötuş yapacaklar
  • Farklı HDRP Işık türlerini yapılandıracaklar
  • Malzemelerin aydınlatmayı nasıl etkilediğini öğrenecekler

Her alan belirli bir faaliyetler dizisine odaklanır ve katılımcılarıi uygulamalı proje çalışmasıyla güçlendirir. Bu çalışmanın sonunda katılımcılar kendi projelerinde HDRP High Fidelity Lighting’i nasıl kuracaklarını anlayacaklar. 

 

Seviye: Orta

Ön koşullar: Unity deneyimi önerilir 

Süre:  8 saat

Eğitmen : Unity Sertifikalı Eğitmen

Gereksinimler: Her katılımcının, DirectX11’e eşdeğer bir GPU ve 4 GB RAM’e sahip en az bir i5 PC’ye, standart 2 düğmeli fareye ihtiyacı olacaktır. Eğitimden önce kurulmuş bir güç kaynağı (gerekli uluslararası adaptörler dahil) ve Unity 2019.3 kurulu olması gerekir. 

Contact Us